Hakkımızda

MEDA MONTAJ & YAPI SAN. TİC. LTD. ŞTİ

MEDA Montaj ve Yapı, inşaat firmalarına çözüm ortağı olmak amacı ile 2014 yılında İstanbul’da kuruldu. Projelendirme, tasarım, üretim, satış, kiralama, satış sonrası teknik destek, süpervizörlük ve proje müşavirliği hizmetleri vermektedir.

Konularında uzman, tecrübeli ve dinamik teknik kadrosuyla, mühendislik, analiz ve raporlarla desteklenmiş hızlı ve ekonomik iskele çözümleri sunmaktadır.

MEDA, kurulduğu günden bugüne kadar sürekli artan bir ivme ile büyümesini devam ettirmektedir. Yurt içinde ve yurt dışında yerli ve yabancı birçok firmaya hizmet vermektedir. Yurt dışı müteahhitlik hizmetlerinin gelişmesi ile birlikte Türk müteahhitlerinin gittiği ülkelerde onlara çözüm ortağı olmaktadır. Sağladığı istihdam ve ürettiği katma değer ile milli ihracat hedeflerine katkıda bulunmaktadır.

MEDA’in bugüne kadar gerçekleştirdiği işler sağlam ve yüksek kaliteli bir hizmetin ürünü oldu. Birlikte çalıştığı firmalar bu kalitenin yanında, zamanında teslimatla, hızlı geri dönüşlerle, MEDA’nın farkını yakından gördüler. Türkiye’nin önde gelen büyük projelerinde MEDA Montaj ve Yapı ile yüzlerce değerli firmayı referansları arasına kattı ve katmaya devam ediyor.

Kaliteli ürünü, uygun fiyata, kusursuz bir hizmet ile, zamanında almak istermisiniz?

MEDA Montaj ve Yapı
2014’den beri çözüm ortağınız…

Call Now Button