Kiralık ve Satılık iskele

Kiralık ve satılık iskele iş güvenliği konusunda yılların tecrübesine sahip uzman bir firmadan kolaylıkla temin edilebilir. Kiralık ve satılık iskele Ankara ve İstanbul gibi pek çok bölge için Meda İskele tarafından sağlanmaktadır. Ankara merkezli firmamız, ülkenin dört bir yanına iskele çözümlerini ulaştırmaktadır.

Kiralık ve satılık iskele sistemlerimizle bütçenize uygun iş güvenliği çözümlerine siz de ulaşabilirsiniz. İskeleler yapı sektörünün vazgeçilmezlerdir. Flanşlı iskele gibi pek çok iskele sisteminin ve teleskopik direk gibi önemli iskele sistemi bileşenlerinin üretimi konusundaki deneyimimizi müşterilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz.

Kiralık ve Satılık İskele Fiyatları

İskele sistemlerimiz arasında satılık dış dış cephe iskelesi ve kalıp altı iskele gibi profesyonel ürün seçenekleri mevcuttur. İş ve işçi sağlığı ile güvenlik özellikle de inşaat sektörünün temeli konumundadır. Flanşlı ya da mobil iskele sistemleri ve makaslı platform gibi çeşitli platform ve merdiven seçeneklerimizle işlevsellikten asla taviz vermeyiz.

Peki flanşlı iskele ne demek? Cephe işlerinde, inşaatlarda, boya veya sıva işlerinde tercih edilebilen son derece yaygın kullanımı olan bir iskele çeşididir. Tersane, köprü, enerji tesislerinin inşaasında ve örümcek iskelelerin kurulumunda kullanılabilmektedir.

Büyük bir titizlikle dünya çapındaki standartlara uygun olarak ürettiğimiz iskeleler ayrıca TS-EN 12810 ve TS-EN 12811 standartlarına da uygundur. Böylece uzun ömürlü ve son derece fonksiyonel üretimler ortaya koymamız mümkün hale gelmiştir.

İkinci el iskele fiyatları ne kadar? Fiyatlar konusunda bilgi almak ve “Sıfır inşaat iskelesi kaç lira?” Benzeri sorularınızı iletmek için internet sayfamızda yer alan iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Güvenlikli İskele Kurulumu

İskele Kiralama Ne Kadar?

İskele ve kalıp sistemlerimiz hangi sektörde olursanız olun her ihtiyaca hitap edecek şekilde farklı özelliklerden oluşmaktadır. Bir kısmı aşağıdaki gibi sıralanabilecek çok sayıda üretimimiz mevcuttur.

  • Ahşap kirişli perde
  • Kolon kalıpları
  • Tırmanır kalıp sistemi
  • Kirişli dairesel kalıp sistemi
  • Güvenlikli iskele sistemleri
  • Çelik panel kalıp
  • Merdiven iskelesi
  • Kovanlı iskele
  • Yük iskelesi
  • Masa kalıbı iskelesi

İskele sistemleri viyadük, santral ve köprü gibi yüksek mesafelerde çalışmayı gerektiren projelerde oldukça sık tercih edilmektedir. Defalarca kez kullanılabilen çok amaçlı bu sistemler tünel, baraj, istinat duvarı, çok katlı bina gibi yapıların inşaatlarında da çok yaygın bir kullanım alanına sahiptir.

Türkiye’nin dört bir yanına ve hatta yurt dışına dahi gönderebildiğimiz sistemlerimizi kolayca sipariş edebilirsiniz. Kiralık İskele m2 fiyatı ya da teleskopik direk fiyatları gibi merak ettiğiniz konular hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güvenlikli İskele Kurulumu


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BLOG

YAPILAN İŞLERE AİT GÖRSELLER

Etiketler

H İskele Kiralık İskele Meda İnşaat Meda İskele

Call Now Button